Tábor na kterém se nebudete nudit“
KAPACITA OBSAZENA

v termínu 13.7.– 27.7.2019
za cenu 4.900,- Kč
pro děti ve věku 5 – 15 let
(domluva možná)

V ceně tábora je zahrnuto ubytování, strava 5x denně, pitný režim, bohatý  program, vyškolení stálí vedoucí, dohled zdravotníka 24 hodin denně.

Tábor se nachází v rekreačním středisku NETOPÝR v Jiřetíně pod Jedlovou. Je to moderní středisko, které se nachází na rozhraní národního parku České Švýcarsko, na okraji obce Jiřetín pod Jedlovou, asi 5 km jihozápadně od Varnsdorfu. V roce 2007 prošlo středisko rozsáhlou rekonstrukcí a splňuje požadované normy EU (www.rsnetopyr.cz). Ubytování dětí je v dřevěných chatičkách s osvětlením.  

Ve vedení tábora bude p. Žďárský Jiří, předseda TJ Sl. Varnsdorf.

V průběhu tábora bude pořizována fotodokumentace, která bude po táboře stažena na DVD a bude k dispozici široké veřejnosti. Fotogalerie bude též umístěna na facebooku – Tábor Slovan.

Chcete-li prožít prázdniny s námi, kontaktujte nás na telefonním čísle 602 951 852 p. Žďárský , nebo nám napište email na adresu zdarskyj@seznam.cz. Přihlášku si můžete vyzvednout na  sekretariátu TJ Slovanu Varnsdorf  u  paní  Dubcové, tel. 412 372 992 nebo pro větší pohodlí si můžete přihlášku stáhnout ve formátu *pdf  zde.

K vytištění přihlášky budete potřebovat program ADOBE ACROBAT, který si můžete nainstalovat kliknutím ZDE