Previous Next

ATLETIKA PRO DĚTI + SETKÁNÍ S HVĚZDAMI

Na varnsdorfském městském stadionu v Kotlině proběhl v úterý 22. září 2020 den s královnou sportů – atletikou v rámci projektu Atletika pro děti. Běhej, skákej, házej rád! Atletem se můžeš stát! Pohybovou gramotnost s Českým atletickým svazem si vyzkoušely děti na fotbalovém stadionu ve Varnsdorfu, kde se v úterý 22. září učily v rámci projektu Atletika pro děti, aneb staň se atletickou nadějí Ústeckého kraje, zaměřeného na základy atletiky, správné koordinaci pohybů, běhat, skákat i házet. Nejprve mateřské školy, pak základky, po obědě družiny. Končilo se programem pro veřejnost, který doprovodila autogramiáda atletických hvězd- Heleny Fibingerové a Jana Kudličky. Všechno šlapalo jak na drátkách, náš atletický oddíl TJ Slovan zajistil bezproblémový chod akce k plné spokojenosti všech (a můžeme se na základě odezvy těšit na příští rok). Krásný den s královnou sportu - atletikou.