KRAJSKÝ POHÁR DRUŽSTEV NEJMLADŠÍCH ŽÁKŮ - FINÁLE

KRAJSKÝ POHÁR DRUŽSTEV NEJMLADŠÍCH ŽÁKŮ - FINÁLE

V sobotu 3. října za krásného téměř letního počasí proběhlo Finále Krajského poháru družstev nejmladších žáků. Závodů se zúčastnilo 10 týmů z Libereckého kraje. Barvy Slovanu hájilo 8 dívek a 8 chlapců. Celkově se umístilo družstvo chlapců i dívek na krásném 6. místě. Několikrát byla překonána osobní maxima ve všech disciplínách. Nejvíce bodů získali Ondřej Zajíček, Filip Hanzalík a Lukáš Burda pro družstvo chlapců a Anežka Kroupová, Lucka Drunecká a Gabriela Čepeláková pro družstvo dívek. V běhu na 50 m byl Filip Hanzalík nejlepší ze všech účastníků a získal plný počet 90 bodů. Dětem k výkonům gratulujeme a začneme se připravovat na halu:) Toto již byly poslední závody na dráze, děti ročník narození 2009 se přesouvají do vyšší skupiny a do nejmladších žáků v pondělí nastupují nováčci. Těšíme se!!

Výsledky: https://online.atletika.cz/vysledky/45344/0/2