7. 3. 2023 09.09

Finále kraje mladší žákyně

V neděli 5.3. proběhlo ve varnsdorfské hale finále mladších žákyň v šestkovém volejbale. Družstvo TJ před tímto turnajem drželo dělené 3. místo s TJ VK Dukla Liberec. Finálový turnaj rozehrála děvčata velmi dobře. Kvalitní přihrávka a dobře odehrané podání nám drželo bodové naděje. V prvním zápase odehrála děvčata svůj nejlepší zápas proti SK Ještědská - vítěz kraje, kde podlehla vždy až v koncovce zkušenějším soupeřkám. V druhém zápase naše hráčky zaskočily favorita z Nového Boru a připsala si důležitý bod do tabulky. Bohužel tempo zápasu neudržely a soupeřkám podlehly v tiebreaku. Do posledního zápasu nastupovalo s povinností vyhrát. Po hodinové pauze a znatelné únavě družstvo TJ Dukly naše děvčata zaskočila tvrdým podáním. V druhém setu naše děvčata sebrala zbytek svých sil a dokázala druhý set vyhrát. Bohužel v tiebeaku již nebyla síla a družstvo Dukly si tak dokráčelo pro medajle.

Všem děvčatům děkujeme za bojovný výkon a přejeme hodně štěstí na blížící se kvalifikaci na MČR, které proběhne v Praze 25.3. - 26.3.